Zawory elektromagnetyczne

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, które specjalizuje się w produkcji, a także dystrybucji różnego typu armatury przemysłowej. Wszystkie produkty, które oferujemy Państwu są naprawdę wysokiej jakości i dlatego też sprawdzają się we wszelkiego typu instalacjach. To, co między innymi wyróżnia nasze zawory elektromagnetyczne, to ich wysoka trwałość. Z pewnością posłużą one przez długi czas. Poza tym oferujemy również zawory zwrotne, kulowe bądź grzybkowe, jak i specjalne zawory bezpieczeństwa. Przydatne bywają także reduktory ciśnienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo produktów, które pozwalają na wybranie odpowiednich elementów. Pragniemy zadbać o naszych klientów i dlatego też cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment. Posiadamy rozmaite zawory, jak między innymi te elektromagnetyczne, ale również znajdą u nas Państwo przepustnice, reduktory ciśnienia czy kompensatory. W jednym miejscu dostępne są więc różne potrzebne elementy, które przydają się w specjalistycznych instalacjach. Zawory elektromagnetyczne oferowane przez nas są naprawdę wysokiej jakości.

Opis: Zawory elektromagnetyczne
Średnice: DN8 – DN250
Przyłącze: Gwint wewnętrzny, do wspawania, kołnierzowe
Korpus: Mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo
Uszczelnienie: NBR, FKM, PTFE, inne na zapytanie
Funkcja Bezpośredniego działania, pośredniego działania, serwosterowane
Napięcie: 230V AC, 24V AC, 48V AC, 110V AC, 12V DC, 24V DC

Producenci: Ceme, Shako, Asco Numatics, Danfoss, Buerkert, GSR, Madas

Elektrozawór - w pełni profesjonalne produkty

Poza tym, iż posiadamy naprawdę szeroką ofertę asortymentową, to przy tym jednocześnie dbamy o to, aby sprzedawane przez nas produkty były niezwykle wysokiej jakości. Stąd też możemy zapewnić Państwa, iż każdy oferowany przez nas elektrozawór spełniać będzie najwyższe standardy. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą naszej firmy, albowiem możemy zapewnić, iż proponowane przez nas produkty spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Wyróżnia nas nie tylko szeroki asortyment, ale także duża ilość dostępnych produktów. W magazynie posiadamy ogromną ilość egzemplarzy, aby móc zrealizować nawet te większe zamówienia.

Poza wysokiej jakości asortymentem, proponujemy także doradztwo techniczne, które pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru. Warto zastanowić się między innymi, jaki zawór elektryczny będzie najlepszy w określonej sytuacji. To dotyczy również innego rodzaju produktów. Nasi specjaliści chętnie Państwu pomogą w podjęciu odpowiednich decyzji. Możemy przy tym zapewnić, iż wszystkie oferowane przez nas zawory elektromagnetyczne są wysokiej jakości i sprawdzają się nawet w bardziej wymagających instalacjach.

Zawór elektryczny - wysoka jakość i trwałość

Jako producent i importer rozmaitego typu armatury przemysłowej możemy Państwu zaproponować między innymi wysokiej jakości zawory elektromagnetyczne, choć posiadamy również produkty innego rodzaju. Zawsze dbamy o to, aby oferowane przez nas artykuły spełniały najwyższe standardy, dlatego też posiadamy elementy, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. To sprawia, iż są one trwałe i bardzo dobre. Mamy świadomość, iż w specjalistycznych instalacjach bardzo ważny jest profesjonalizm, dlatego też pragniemy Państwu zaproponować produkty z najwyższej półki. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, aby ułatwić Państwu dokonanie właściwego wyboru.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa