Wspólnie z firmami:

- PW Metkom Sp. z o.o. Sp. K.
- SW Armatura Sp. z o.o.
tworzymy GRUPĘ KAPITAŁOWĄ METKOM. Grupa jest wiodącym na rynku polskim dostawcą kompleksowych systemów rurociągowych.

Więcej informacji na stronie www.grupametkom.pl.

Założycielem firmy w 2005 roku był jej obecny właściciel Pan Tomasz Król. Początkowo przedsiębiorstwo z siedzibą w Rybniku zatrudniało 4 osoby. Dzięki odnoszonym sukcesom i zaangażowaniu w realizajcę wytyczonych celów w 2009 roku firma przeniosła się z wynajmowanych pomieszczeń do nowo powstałej siedziby w Żorach, gdzie do dyspozycji pozostają wykwalifikowani pracownicy oraz bogate zasoby magazynowe. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 30 osób. Firma dysponuje własnymi środkami transportu - 4 samochody ciężarowe. Od czerwca 2010 poszerzyła grono swoich klientów o rynki eksportowe. Od. 2010 roku posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. P.W. Metkom korzysta z własnych urządzeń badawczych i laboratorium. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie budowy nowych hal produkcyjno - magazynowych oraz budynku biurowego.

Zakres dostaw:
- kołnierze szyjkowe i płaskie
- kolana hamburskie i ługi gięte
- trójniki stalowe
- zwężki symetryczne i niesymetryczne
- śruby dwustronne i nakrętki

Firma SW Armatura jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów kołnierzy stalowych i kształtek rurociągowych w zakresach średnic od DN15 do DN600 ze stali węglowych, wysokostopowych oraz nierdzewnych. W zakresie produkcji znajdują się również zawory, zasuwy, kompensatory oraz prefabrykacja rurociągów.

Oferowane produkty znajdują zastosowanie we wszystkich branżach przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem:
- gazownictwa
- energetyki zawodowej i przemysłowej
- przemyśle chemicznym i petrochemicznym
- gospodarki wodno-ściekowej, przemysłowej, komunalnej

Firma kładzie duży nacisk na podnoszenie jakości swoich wyrobów. Produkty spełniają wysokie standardy jakościowe co znalazło uznanie wśród odbiorców oraz jest potwierdzone certyfikatami ISO 9001 oraz PED 97/23/WE.

Zakres produkcji:
- prefabrykacja rurociągów technologicznych
- produkcja kompensatorów
- produkcja elementów rurociągowych
- usługi obróbki skrawaniem i spawalnicze

 

 

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa