Kompensatory mieszkowe

Kompensatory są dość istotnym elementem wszelkich instalacji rurowych i zapewniają właściwy przepływ cieczy. Jednym z popularniejszych rodzajów jest tak zwany kompensator mieszkowy. Produkujemy tego typu elementy i możemy zapewnić, iż są one najwyższej jakości. Znajdą u nas Państwo różnego typu kompensatory, a ich konstrukcje zostały tak zaprojektowane, aby później sprawdzały się dobrze podczas pracy i były funkcjonalne. Każdy kompensator mieszkowy opuszczający naszą firmę jest zrobiony zgodnie z najwyższymi standardami.


Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów i dlatego też dbamy o to, aby każdy kompensator mieszkowy był naprawdę wysokiej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a przy tym wciąż staramy się rozwijać, aby móc oferować coraz to lepsze usługi. W zakresie armatury przemysłowej jesteśmy specjalistami i wierzymy, iż spełnimy wszelkie pokładane w nas Państwa oczekiwania. Dlatego właśnie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą również cały czas próbujemy urozmaicać.

Opis: Kompensatory gumowe, kompensatory stalowe
Średnice: DN 15 - DN 600, większe na zapytanie
Przyłącze Kołnierzowe, gwintowane, do wspawania
Ciśnienia: PN 10 - PN 16
Mieszek: Gumowe: NBR, EPDM, Hypalon, Chloropren, Stalowe: stal nierdzewna, stal kwasoodporna
Materiał przyłącza: Kołnierz lub króciec do wspawania ze stali węglowej lub stali nierdzewnej
Wyposażenie specjalne: Ogranicznik ruchów osiowych, pierścień próżniowy, wykładzina PTFE
Zastosowania: Przemysł przetwórczy, elektrownie, oczyszczalnie ścieków, wodociągi, budownictwo

Producenci: Sferaco, Sobtrade, Zetkama, Burgmann, Ayvaz, Witzenmann, inni

Wysokiej jakości kompensator mieszkowy

Jeśli planują Państwo instalację rurową, to z pewnością będzie Państwu potrzebny kompensator mieszkowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdyż wyróżnia ją nie tylko wysoka jakość, ale również atrakcyjna cena. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów bądź pragniecie uzyskać więcej informacji o firmie, to prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zajmujemy się również doradztwem, a nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze odpowiednich elementów.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa