Odwadniacze

W naszej ofercie posiadamy między innymi uniwersalny odwadniacz, który to pracuje świetnie przy zmiennej ilości kondensatu. Posiada on bowiem bardzo dużą przepustowość oraz pozwala na natychmiastowe, odprowadzanie kondensatu. Nasz odwadniacz jest z pewnością gwarancją uzyskania maksymalnej wydajności stosowanego przez Państwa odwadnianego urządzenia technologicznego. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Proponowany przez nas odwadniacz posiada między innymi wbudowany automatyczny odpowietrznik, co powoduje, iż pracuje on znacznie wydajniej i lepiej. Jedną z takich propozycji jest odwadniacz pływakowy. Tego rodzaju produkty dość chętnie wybierane są przez klientów. Idealnie nadają się one do wszelkich instalacji wraz z automatyczną regulacją temperatury. Dzięki temu elementowi cała taka instalacja będzie pracowała znacznie lepiej. Dlatego też warto wybierać tutaj produkty najwyższej jakości, które nie tylko będą trwałe, ale równocześnie będą służyć latami.

Opis: Odwadniacze termodynamiczne, pływakowe, termostatyczne, bimetaliczne, dzwonowe
Średnice: DN 15 - DN 50
Przyłącza Kołnierzowe, gwintowane
Ciśnienia: PN 16 – PN 40
Korpus: żeliwo sferoidalne GGG40, staliwo kwasoodporne CF8M, staliwo węglowe GP240GH, mosiądz CW617N
Zastosowania: Energetyka, ciepłownictwo, przemysł chemiczny, inne

Producenci: Gestra, Spirax Sarco, Ayvaz, Ari Armaturen

Wysokiej jakości odwadniacz

To, co wyróżnia nasz odwadniacz, to przede wszystkim ich wysoka jakość oraz trwałość. Dlatego też mamy przekonanie, iż spełni on Państwa wszelkie oczekiwania. To jednak nie wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z nami. W związku z tym, iż zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego też dbamy o nich na każdym etapie zlecenia. Oferujemy Państwu bardzo korzystne warunki handlowe. Dodatkowo zapewniamy też krótkie terminy realizacji Państwa zamówienia oraz dostawy, dzięki czemu wszystko dotrze na czas.


Dlatego też, jeśli potrzebują Państwo takich elementów jak odwadniacz, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zależy nam na satysfakcji klientów i dlatego też zawsze staramy się sprostać ich wszelkim wymaganiom. Cały czas też rozwijamy się, aby móc zapewniać jeszcze lepszą jakość usług. Jako firma handlowa pragniemy oferować najlepsze warunki zakupu oraz dystrybucji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa