PRZEPUSTNICE Z SIŁOWNIKIEM

Przepustnice wyposażone z siłowniki pneumatyczne są sprawdzonym rozwiązaniem stosowanym w szeroko rozumianym przemyśle. Nasz katalog obejmuje obszerny zakres armatury pneumatycznej wyposażonej w różnego rodzaju siłowniki dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji. Oferujemy m.in. siłowniki sterujące przepustnicami z napędami jednostronnymi lub dwustronnymi. Naszych klientów zaopatrujemy w najwyższej jakości artykuły renomowanej marki Sectoriel. Zdając sobie sprawę z różnorodności Państwa oczekiwań, zapewniamy indywidualne doradztwo w celu dobrania armatury pneumatycznej odpowiedniej dla prowadzonej działalności. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.

ARMATURA PNEUMATYCZNA

Armatura pneumatyczna jest stosowana w różnych gałęziach przemysłu m.in. w technice cieczy czy technice pomiarowej. Do tej kategorii produktów zaliczamy również rozdzielacze, złączki, zawory oraz inne elementy stosowane w instalacjach pneumatycznych. Przepustnica z siłownikiem pneumatycznym jest uruchamiana za pomocą gazowego czynnika roboczego. Przeważnie jest to powietrze. Ciśnienie gazu powoduje ruch mechanizmu. Wyróżniamy siłowniki liniowe, kątowe i krzywoliniowe, a także jednostronne i dwustronne. Z kolei ze względu na element roboczy, klasyfikujemy siłowniki tłokowe, nurnikowe, membranowe oraz mieszane.

SECTORIEL – SPRAWDZONA MARKA

Sectoriel to francuska marka z bogatym doświadczeniem w automatyzacji zaworów procesowych dla zastosowań przemysłowych. Przepustnica z siłownikiem produkcji Sectoriel to inwestycja na długie lata. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz perfekcyjnemu wykonaniu, oferowana armatura pneumatyczna cechuje się wysoką żywotnością, wygodą stosowania oraz niskimi kosztami eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami z naszego asortymentu. Dzięki kompleksowemu katalogowi umożliwiamy Państwu możliwość łatwego i przyjemnego skompletowania zestawu armatury pneumatycznej na potrzeby posiadanej lub planowanej instalacji.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa