Zawory bezpieczeństwa

Jako firma zajmująca się produkcją oraz importem armatury przemysłowej proponujemy między innymi zawory bezpieczeństwa. Tego typu produkty przydatne są przy różnego rodzaju instalacjach i pełnią niezmiernie istotne funkcje. W ofercie posiadamy rozmaite zawory bezpieczeństwa, w związku z czym bardzo ważne jest odnalezienie właściwego dla siebie rozwiązania, które to będzie odpowiadać Państwa wszelkim wymaganiom. Posiadamy tylko i wyłącznie artykuły znanych producentów, gdyż wtedy możemy z przekonaniem zapewnić ich wysoką jakość.

Wszelkie oferowane przez nas artykuły zostały wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Co ważniejsze stworzone zostały z najlepszej jakości materiałów, a to sprawia, iż są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Proponowane przez nas zawory bezpieczeństwa z pewnością posłużą długo, a równocześnie spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Dodatkowo posiadamy dosyć duże stany magazynowe armatury, a to pozwala nam na sprawne realizacje nawet większych zleceń. Zależy nam bowiem na tym, aby szybko reagować na różne zamówienia klientów. Na stanie mamy więc nie tylko zawory bezpieczeństwa, ale również też zwrotne, kulowe bądź elektromagnetyczne.

Opis: Zawory bezpieczeństwa sprężynowe
Średnice: DN 8 - DN 400
Przyłącza Kołnierzowe, gwintowane
Ciśnienia: PN 10 – PN 100
Korpus: staliwo kwasoodporne CF8M, żeliwo szare GG25, staliwo węglowe GP240GH, mosiądz W614N
Zastosowania: Przemysł chemiczny, przemysł przetwórczy, energetyka, ciepłownictwo, inne

Producenci: Armak, Leser, Goetze Armaturen, Nuova General Instruments

Armak - profesjonalne zawory bezpieczeństwa

Dbamy o to, żeby oferowane przez nas artykuły były naprawdę wysokiej jakości. Dlatego właśnie proponujemy Państwu zawory bezpieczeństwa firmy Armak. Produkty tej marki nie tylko są niezawodne, ale równocześnie bardzo trwałe. Wykonane są z najlepszych materiałów, co zapewnia ich wysoką jakość. Przeważająca część naszej armatury przemysłowej jest zrobiona ze staliwa węglowego oraz staliwa kwasoodpornego czy żeliwa. Wszystkie zawory bezpieczeństwa stworzone zostały z uwzględnieniem wszelkich norm. Dzięki temu mamy pewność, że będą Państwu służyć latami.

Mamy świadomość, iż najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów, dlatego też staramy się cały czas rozwijać, aby móc spełniać Państwa coraz większe wymagania. W tym celu między innymi staramy się poszerzać nasz asortyment. Wprowadzane są chociażby nowe wykonania materiałowe czy interesujące rozwiązania techniczne, dzięki którym końcowe artykuły są bardziej zaawansowane. Również i oferowane przez nas zawory bezpieczeństwa spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Staramy się dbać o to, aby późniejsza Państwa praca przebiegała bez jakichkolwiek trudności i była łatwiejsza.

Wysokiej jakości zawory bezpieczeństwa

Jesteśmy jednym z największych dostawców produktów armatury przemysłowej w Polsce. Oferujemy artykuły typu zawory bezpieczeństwa, zawory zwrotne czy elektromagnetyczne, które przydają podczas przeprowadzania specjalistycznych instalacji. Dbamy o to, aby wszelkie oferowane przez nas produkty były jak najwyższej jakości i dlatego też w przypadku produkcji ich stosujemy dobre materiały. Jeśli chodzi zaś o import, to wybieramy sprawdzone firmy, które posiadają pewną renomę. Dlatego właśnie w sprzedaży mamy zawory bezpieczeństwa firmy Armak. Jesteśmy przekonani, że tego typu produkty spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Zachęcamy więc do kontaktu z nami. Służymy fachową pomocą.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa