Zawory klapowe - kołnierzowe

Zasuwa kołnierzowa to rodzaj zamknięcia w sieci wodociągowej. Jej podstawowym zadaniem jest między innymi odcinanie przepływu w rozmaitych instalacjach kanalizacyjnych czy wodociągowych. Takie zasuwy można podzielić na rozmaite rodzaje, które wyróżnia się na podstawie sposobu ich otwierania, a także zamykania. Jeśli zasuwa kołnierzowa jest większa, to w tym przypadku można zastosować między innymi napęd elektryczny. Tego rodzaju system wspomaga otwierania i zamykania zaworu. W każdym przypadku warto zadbać o to, aby element ów był najwyższej jakości.

Jeśli potrzebna jest więc Państwu trwała i dobrej jakości zasuwa kołnierzowa, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie znajdą Państwo bowiem produkty najwyższej jakości. Powstają one z bardzo dobrych materiałów, co zapewnia ich trwałość. Każda zasuwa kołnierzowa jest zbudowana między innymi z korpusu, a także tulei, wrzeciona oraz klinów. Wszystkie wyżej wymienione elementy wykonane są z najlepszego materiału żeliwnego lub ze stali. To sprawia, iż artykuły tego rodzaju sprawdzają się naprawdę wspaniale.

Opis: Zawory zwrotne klapowe kołnierzowe
Średnice: DN 40 - DN 900
Przyłącze: Kołnierzowe
Ciśnienia: PN 10 – PN100
Korpus: Żeliwo szare EN-GJL 250, staliwo węglowe GP240GH, staliwo kwasoodporne CF8M
Uszczelnienie: Metal/metal, Metal / EPDM, inne na zapytanie
Zastosowania: Wodociągi, ciepłownictwo, energetyka

Producenci: SW Armatura, Zetkama, Sferaco, Wakmet, Armatury Group

Wysokiej jakości zasuwa kołnierzowa

Poza tym, że zasuwa kołnierzowa powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, to równocześnie ważne jest też odpowiednie ich zabezpiecznie. Wiadomo mianowicie, że wszelkie składniki powinny zostać między innymi zabezpieczone przed ewentualną korozją i jakimikolwiek szkodliwymi warunkami, w których to element ów będzie musiał później pracować. W tym celu stosuje się różne materiały, które pomagają we właściwym zabezpieczeniu. Dbamy także, aby zapewnić odpowiednie warunki podczas transportu takich produktów.

Zasuwa kołnierzowa wymaga bowiem również i na tym etapie pewnych zabezpieczeń oraz spełnienia określonych norm. Zasuwy takie posiadają dość szerokie zastosowanie. Między innymi można zamontować je na rurociągach pionowych, a także poziomych. Jeśli potrzebują więc Państwo tego typu elementów, to zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie doradzimy Państwu podczas wyboru odpowiednich produktów. W ofercie posiadamy między innymi przepustnice, zasuwy, zawory odcinające, regulacyjne oraz zwrotne, jak i również napędy elektryczne i pneumatyczne.

GTM on-line shop
Armatura Przemysłowa